درباره ما

رادمان یک اپلیکیشین و سایت اموزشی هوشمند در زمینه ی ارایه ی تخصصی مطالب اموزشی در سه دوره ی چهارم؛ پنجم و ششم مقطع ابتدایی می باشد. این رسانه ی دیجیتال با هدف برقراری عدالت آموزشی در سراسر کشور عزیزمان ایران می باشد.

تمامی کادر آموزش آنلاین رادمان تلاش خود را بر این گذاشته اند تا محتوایی با کیفیت و مناسب در دسترس دانش آموزان عزیز ابتدایی فارغ از هرگونه محدودیت های زمانی و مکانی و دیگر مشکلات بگذارد.

رادمان  بروز ترین و فعال ترین گروه آموزشی در حوزه ی تدریس و پشتیبانی آنلاین برای دانش اموزان سراسر کشور می باشد.

 

امکانات رادمان:

1-هر دانش آموز دارای یک پنل کاربری مخصوص به خود می باشد .که تمامی اطلاعات دوره های آنلاین و فیلم های ضبط شده و آزمون ها و غیره را در اختیار دارد

2-هرجلسه کلاس آنلاین در برگیرنده ی بخش کاملی از هر فصل مربوط به هرکدام از درس ها می باشد.

3-در پایان هر بخش {درس} از یک کتاب درسی. آزمونک هایی مکمل با مطالب اموزشی داده شده در کلاس آنلاین رادمان تهیه شده است که دانش آموز موظف به انجام آن می باشد تا برای ورود به بخش بعدی مجاز شود.نتایج این آزمونک به صورت آنلاین در اختیار معلم و دانش آموز قرار می گیرد.

4-به دانش آموزان طبق درس داده شده تکلیفی مرتبط و همسو با مطالب اموزش داده شده در راستای یادگیری بهتر و درک بیشتر مطالب داده می شود .و دانش آموز موظف به انجام آنها و ارایه کاربرگ تکمیلی به معلم مربوطه می باشد.

5-در گروه اموزش آنلاین رادمان برای دانش اموزان مشاوره و برنامه ریزی ماهانه در قسمت اعلان ها بارگذاری می شود که این امکان تخصصی: یادگیری توسعه یافته تر را برای دانش اموزان به ارمغان می اورد.